7 Fil Anaokulu, MONTESSORİ, WALDORF, PYP ( PRIMARY YEARS PROGRAM ), REGGİO EMİLİA, HIGH SCORE, KOOPERATİF, SCAMPER, Oyun,

Eğlence, Öğrenme, Arkadaşlık, Keşif, Sanat, Doğa, Hikaye, Müzik, El becerileri, Paylaşım,

Sorumluluk, Sevgi, Merak, Deneyim, Güvenlik, Sağlık, Gelişim, Mutluluk

whatsapp

Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

Yedifil Gündüz Bakımevi, karma eğitim modellerini benimsemenin yanında kendine ait bir eğitim yaklaşımını da kullanmaktadır.
Yedifil Gündüz Bakımevi'nde çocukların gelişim alanları ve yetenekleri; pedagog desteği ile gerçekleştirilecek aile danışmalıkları aracılığıyla desteklenir.


Biz Kimiz?
"Hayalimiz Daha İyi Bir Nesil" düşüncesiyle çıktığımız bu yolda; çocukları seven ve işini severek yapan eğitim kadromuzla, aydınlık bir gelecek için doğru eğitilmiş bireyler düşüncesiyle, onların küçük dünyalarına büyük katkılar yaratıyoruz.

Şimdinin Hayal Kuran,  Oyunlar Oynayan, Özgürce Hareket Eden, Çocukları
Çocukların araştırma, sorgulama, keşfetme, analitik düşünme, işbirliği yapma gibi 21. yüzyıl becerilerini geliştirmeye ve yaparak yaşayarak öğrenmelerini sağlamaya yönelik etkileşimli etkinlikler uygulayarak sürece aktif olarak katılmalarını teşvik etmeyi amaçlıyoruz.

YediFil , 25-66 ay arası çocuklara kaliteli erken çocukluk eğitimi sağlayan okul öncesi kurumudur. Kurumumuz eğitim modellerini karma şekilde ele alan “DEY “ eğitim modelini kullanmaktadır.Amacımız çocukların eğlenerek öğrenmesi ve kendi hızında ilerlemesini sağlamaktır. YediFil ‘de çocukların gelişim alanlarını ve yeteneklerini; pedegog desteği ile gerçekleştirilerek aile danışmanlıkları aracılığıyla desteklenmektedir